Star Light Consulting
SLC
SLC - Slovensko> Kooperačný partner

Workshop

Besuchen Sie einen unserer Businessworkshops auf Mallorca oder Zypern. Namhafte Experten refererieren über Steuerrecht, Unternehmensverlagerung usw.

Nahrať neobmedzenú verziuPodškrtnúť všetky linkyNáhľad pre tlačOdoslať doporučenie

SLC-Europe Vám ponúka veľký počet partnerstiev, kooperácií resp. distribučných možností. Spoločne sa môžeme lepšie pohybovať a mať silné zastúpenie na medzinárodnom trhu. Podľa Vašej kvalifikácie s nami môžete spolupracovať a tým zarábať.

Hľadáme celosvetového partnera pre kooperáciu a uplatnenie sa na trhu a do konca roka 2007 má byť uvedená naša platforma v každom európskom jazyku na trhu.

Naša ponuka v detailoch:

Dohoda o kooperačných kanceláriách celosvetovo

Daňový poradca, právny zástupca, resp. podnikový poradca, ktorí by chceli byť medzinárodne činní ako kooperačná kancelária pre SLC-skupinu, podliehajú kooperačnej dohode medzi SLC-Europe s.r.o. a súčasnému kooperačnému partnerovi. Túto kooperačnú dohodu je možné stiahnuť v aktuálnej platnej verzii súčasne práve tu.

Webmarketing, optimalizácia pre webové vyhľadávače

Celosvetové partnerstvo v oblasti webmarketingu a optimalizácia pre internetové vyhľadávače

SLC–Europe Vám ponúka výborné možnosti získania provízie za Vami sprostredkovaných zákazníkov. Poradenstvo pre Vami sprostredkovaných zákazníkov je prevádzkované na základe komplexných nákladov na poradenstvo výhradne spolupracovníkmi a licenčnými partnermi SLC-Europe.
Popri vysokej jednorazovej provízii za sprostredkovanie profitujete ročne aj z nasledujúcich provízii z ročného obratu.
V súčasnosti hľadáme medzinárodného partnera pre webmarketing v každom krajanskom jazyku. Ak ešte v SLC-Europe neexistuje Váš jazyk, potom je možné urobiť krok vpred a vylepšiť tento stupeň a zároveň uviesť webovú stránku aj vo Vašom jazyku v priebehu krátkeho času.
Majte prosím v pozornosti, že v súčasnosti pracujeme na vzniku portálov www.slc-asia.com, www.slc-australia.com, www.slc-united-states.com a www.slc-africa.com a onedlho uvedieme tieto webové stránky online.

Distribútor

SLC-Europe, ideálny partner pre založenie firmy, kde si môžte zakúpiť takéto služby

Prečo jednoducho nerozšírite svoju paletu ponúk ako zakladateľa firmiem a nestanete sa výkonnejším pre svojich zákazníkov?

SLC-Europe vám ponúka na to ideálne predpoklady. Pre všetky ponúkané služby existujú distribučné ceny a tak môžete disponovať službami, ktoré ešte nie sú ponúkané spoločnosťou SLC-Europe – sieť služieb a tým vzniká pre Vás dvojnásobný účinok.

Pozývame každého zakladateľa firmy na spoluprácu v medzinárodnom meradle. Až potom je možné objaviť spoločnú synergiu a tým vylepšiť naše silné stránky na trhu ešte viacej.

Nezabúdajte aj na to, že SLC-Europe môže ponúknuť služby pre založenie firmy, kancelárie a bankové účty v každej európskej krajine do konca roka 2007.

Zakladateľ firmy (Zakladateľské agentúry, právni zástupcovia, daňoví poradcovia, notári)

Zakladáte firmy a chcete nám ponúknuť Vaše služby

Pretože stále expandujeme, hľadáme medzinárodných zakladateľov firiem, pre ktorých môžeme zakúpiť rôzne služby. Keďže o krátky čas začíname prevádzkovať našu platformu www.slc-asia.com, potrebujeme nových partnerov pre zakladanie firiem z celého ázijského priestoru.

V prípade dostatočnej serióznosti Vám môžeme ponúknuť atraktívne množstvo založení a dlhodobé partnerstvo.

Ďalšou možnosťou je, že sa celkom integrujete do SLC-Europe a tým budete profitovať aj z celkového uplatnenia sa na trhu, resp. z možnosti podnikať pod medzinárodným obchodným menom.

SLC-Europe sa o krátky čas bude vyskytovať na každom kontinente (www.slc-europe.com, www.slc-asia.com, www.slc-australia.com, www.slc-united-states.com, www.slc-africa.com)

Nahrať neobmedzenú verziuPodškrtnúť všetky linkyNáhľad pre tlačOdoslať doporučenie

Hotlinezeiten:
Montag - Freitag
8:00 Uhr - 14:00 Uhr

Aufgrund des großen Telefonaufkommens kann es zu Wartezeiten während der Supportzeiten kommen.

Bequemer für Sie ist es, ihre Anfrage über unser Online-Support-Center zu stellen.
www.slc-europe.at
www.slc-europe.bg

 

19 % legal endbesteuert!

Für Steuerpflichtige aus Österreich und Deutschland.