Star Light Consulting
SLC
SLC - Slovensko> Zakladanie firiem v Európe> Zakladanie firiem na Cypre
Náhľad pre tlač

Založenie firmy na Cypre

Na založenie vašej firmy na Cypre máme nemecky hovoriacich expertov, ktorí vám radi optimálne poradia

Cyprus je známy ostrov, ktorý je pre mnohých návštevníkov prázdninovým cieľom. Republika Cyprus je zväčša obývaná gréck - cyperskými obyvateľmi. Oficiálnym jazykom v krajine je gréčtina, samozrejme angličtina je na druhom mieste. Na základe anglického riadenia, ktoré skončilo v roku 1960, má Cyprus excelentnú triedu anglicky hovoriacich profesionálov, mnohí z nich získali vzdelanie v Anglicku. Správa Cypru je založená na anglických zákonoch a praktikách.

Cyperská republika bola prijatá 1. 5. 2004 do Európskej únie a v roku 2007 sa stala úplným členom EÚ. Cyprus má pravdepodobne najnižšie zdanenie podnikania v celej Európskej únii, cca 10 %. Okrem toho sa na Cypre nevyberá žiadna daň z dividend od firiem, ktoré patria nerezidentom.

Toto všetko robí z Cypru za veľmi zaujímavé miesto, a vy si môžete už teraz s nami založiť vašu novú GmbH (s.r.o.) na Cypre.

Založenie firmy na Cypre

Staňte sa naším partnerom v sieti expertov SLC-Europe.com

Partneri profitujú z top-10 pozícií v internetových vyhľadávačoch

Internetové vyhľadávače nám poskytujú vysokohodnotné informačné služby, vďaka ktorým nás nájdete medzi top-pozíciami vo výsledkoch vyhľadávania. Hľadaný výraz"Založenie firmy na Cypre" sa objaví v Google medzi top-10 pozíciami. Využite tento efekt a staňte sa partnerom SLC-sieť expertov.

Máte možnosť za 50 EUR/mesiac alebo za dohodnutú odmenu prostredníctvom nášho redakčného systému na tejto stránke prezentovať novinky, resp. ponuky Vášho podniku. Zavolajte nám, radi Vám poradíme podrobnejšie.

Náhľad pre tlač